9 października 2017

Aktualności z sieci TGS lipiec – wrzesień 2017 r.

Massie Turcotte zostaje członkiem globalnej sieci TGS

 

Massie Turcotte to kanadyjska firma, która przez ostatnie 30 lat budowała swoją silną pozycję na rynku, wyróżniając się wysoką jakością usług księgowych, audytorskich i podatkowych.
Dzięki kanadyjskiej firmie, sieć TGS Global zyskała członka, który wzmocni grupę w zakresie rozwiązywania złożonych problemów, zwłaszcza na terenie Montrealu – drugiego co do wielkości miasta Kanady.

 

Czyt. więcej: http://www.tgs-global.com/4/696/massie-turcotte-has-joined-tgs-global

03.07.2017 r.

 

 

Quantum Auditors & 123 Consulting dołączyły do sieci TGS

 

Sieć TGS z dumą ogłosiła dołączenie Quantum Auditors & 123 Consulting do globalnej sieci. Biura firm usytuowane są w Bedfordiew i Fourways – w okolicach Johannesburga w Republice Południowej Afryki. Quantum Auditors & 123 Consulting koncentrują się na budowaniu silnych relacji z klientami, które są utrzymywane, dzięki wzajemnej uczciwości i otwartości. Cechy te, wyróżniają całą sieć TGS, dzięki czemu Quantum Auditors & 123 Consulting idealnie wpisują się w misję sieci.

Audytorzy firmy Quantum Auditors współpracują z prestiżowymi przedsiębiorstwami Republiki Południowej Afryki jak i firmami międzynarodowym z wielu branż. Firma ma doświadczenie w obsłudze instytucji finansowych, międzynarodowych korporacji, firm rodzinnych, jak również organizacji non-profit. Ponadto Quantum Auditors wykorzystuje najnowsze standardy i techniki audytu, aby zaoferować swoim klientom wyjątkową i zindywidualizowaną obsługę.

Dzięki obecności 123 Consulting na pokładzie, sieć TGS może pochwalić się zespołem wykwalifikowanych specjalistów, którzy wzmocnią sieć na terenie Południowej Afryki. Zespół 123 Consulting tworzą ludzie z pasją, wyspecjalizowani w wielu dziedzinach: od rachunkowości podatkowej, przez rachunkowość zarządczą, po audyt wewnętrzny. Jednakże tym, co łączy 123 Consulting i sieć TGS jest kultura organizacyjna, tj. otwartość, zdolność analizy danych liczbowych, oferowanie innowacyjnych rozwiązań biznesowych, a co najważniejsze, nawiązywanie prawdziwych, długotrwałych relacjami z klientami, którzy stają się nie tylko partnerami, ale również przyjaciółmi.

 

Czyt. więcej: http://www.tgs-global.com/4/695/quantum-auditors-123-consulting-has-joined-tgs-global

03.07.2017 r.

wróć