27 kwietnia 2017

Aktualności z sieci TGS marzec – kwiecień 2017 r.

Szwajcarska firma Pfister Treuhand AG dołączyła do globalnej siedzi TGS

Pfister Treuhand AG z biurami w Uster(Zurich) i Schaffhausen połączyła się z siecią TGS GLOBAL NETWORK. Firma założona została 1992 r, a jej biura usytuowane są w najbardziej dynamicznie rozwijających się miejscach Szwajcarii. Pfister Treuhand AG jest ekspertem w zakresie audytu akredytowanym przez Federalny organ nadzorczy firm audytorskich, jest również członkiem komitetu ekspertów w Szwajcarskiej Izbie Rewidentów. Firma oferuje pełen zakres usług w audycie, doradztwie podatkowym, zarządzaniu płacami i kadrami w przedsiębiorstwie.

 

Czyt. więcej: http://www.tgs-global.com/4/675/swiss-firm-pfister-treuhand-ag-joins-tgs-global-network

28.03.2017 r.

 

 

Nakamoto & Company nowym członkiem siedzi TGS Global

Nakamoto & Company to pierwsza japońska firma w grupie TGS. Założona została w 1992 r., a w 2012 powiększona została o Nakamoto International Tax Corporation. Usytowane w centrum Japonii-Tokio oferują szeroki zakres usług zarządzania, rachunkowości, doradztwa biznesowego i podatkowego, a szczególny nacisk kładą na rozwój i sukces średnich przedsiębiorstw globalnych.

Czyt. więcej: http://www.tgs-global.com/4/676/japanese-firm-nakamoto-company-joins-tgs-global-network

29.03.2017 r.

 

Garssa Consulting dołączyła do globalnej siedzi TGS Global Network

Garssa Consulting to kolumbijska firma, która w 2012 r. znalazła nisze na rynku i zaproponowała wysokiej jakości usługi w zakresie audytu i doradztwie podatkowym. Firmę wyróżnia wielodyscyplinarny zespół złożony z inżynierów, księgowych, prawników oraz specjalistów IT. Garssa Consulting specjalizuje się w audytach zasobów publicznych i brał udział w badaniu kilku poważnych projektów, które przyczyniły się do wzrostu gospodarczego Kolumbii.

 

Czyt. więcej: http://www.tgs-global.com/4/679/garssa-consulting-has-joined-the-tgs-global-network

06.04.2017 r.

 

 

wróć