5 grudnia 2018

IV edycja Poznań Accounting Days

Dnia 21 listopada 2018 r. o godzinie 17:15, podczas IV edycji Poznań Accounting Days wykład „ABC wyceny składników majątkowych wg. UoR – najczęściej popełniane błędy” wygłosił Pan Łukasz Motała – Prezes Zarządu 4AUDYT sp. z o.o. w Poznaniu.

 

Poznań Accounting Days to cykl wykładów otwartych i warsztatów o tematyce rachunkowości, audytu oraz podatków, zorganizowany już po raz czwarty dla studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu przez SKNR Konto, we współpracy z praktykami ze świata biznesu. Tegoroczna edycja obejmie 11 spotkań z przedstawicielami firm, które odbędą się w terminach od 13 listopada do 13 grudnia 2018 r.

Jednym z prelegentów podczas IV edycji wykładów był Pan Łukasz Motała – wieloletni praktyk, biegły rewident oraz wykładowca Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, który opowiedział o wycenie składników majątkowych oraz popełnianych w tym aspekcie błędach. Wystąpienie Pana Łukasza spotkało się z dużym zainteresowaniem studentów.

Serdecznie dziękujemy SKNR Konto za zaproszenie do udziału w IV edycji Poznań Accounting Days.

 

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na profilu SKNR KONTO na Facebook’ u (https://www.facebook.com/SKNRKONTO/) oraz na stronie wydarzenia IV edycja Poznań Accounting Days (https://www.facebook.com/events/696286760752239/).1 2 3 4

wróć