9 listopada 2018

IV edycja Poznań Accounting Days startuje już 13 listopada!

Poznań Accounting Days to cykl wykładów otwartych i warsztatów o tematyce rachunkowości, audytu oraz podatków, organizowanych dla studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu przez SKNR Konto, we współpracy z praktykami ze świata biznesu. Tegoroczna edycja obejmie 11 spotkań z przedstawicielami firm, które odbędą się w terminach od 13 listopada do 13 grudnia 2018 r.

 

W imieniu firmy 4AUDYT sp. z o.o. oraz Studenckiego Koła Naukowego Rachunkowości KONTO, serdecznie zapraszamy na wykład otwarty, który odbędzie się już 21 listopada br. o godz. 17:15 – 18:45 w sali 2.1. budynku CEUE Uniwersytetu Ekonomicznego, przy ulicy Towarowej 55 w Poznaniu.

O wycenie składników majątkowych oraz popełnianych w tym aspekcie błędach, opowie wieloletni praktyk oraz wykładowca Stowarzyszenia Księgowych w Polsce – Prezes 4AUDYT sp. z o.o. Łukasz Motała, biegły rewident. Zapraszamy wszystkich studentów zainteresowanych rachunkowością i sprawozdawczością finansową. „ABC wyceny” jest podstawową wiedzą, którą powinien znać każdy przyszły księgowy i audytor.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na profilu SKNR KONTO na Facebook’ u (https://www.facebook.com/SKNRKONTO/) oraz na stronie wydarzenia IV edycja Poznań Accounting Days (https://www.facebook.com/events/696286760752239/).

 

wróć