24 maja 2018

Konferencja TGS w Brukseli

W dniach od 17 do 18 maja 2018 r. odbyła się coroczna konferencja grupy TGS Global, na której firmę 4AUDYT sp. z o.o. reprezentował Wiceprezes Zarządu, biegły rewident – Krzysztof Pierścionek.

 

Głównie omawiane tematy w Brukseli to rozwój i przyszłość sieci TGS  – jej sytuacja umiejscowiona w ekonomicznej sytuacji Europy oraz perspektywy w najbliższym czasie na rozwój działalności.

Pierwszego dnia konferencji, w wystąpieniach Andre Meyer’a, Bernda Reichert’a oraz Daniela Gassmann’a, poruszone zostały tematy działań Unii Europejskiej na rzecz rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw oraz tego, w jaki sposób sieć TGS oraz Parlament UE może pomóc.

Uczestnicy konferencji wybrali się również do Parlamentu Europejskiego na spotkanie z Europosłem ze Słowacji.

Prócz tematów związanych z siecią TGS poruszono takie kwestie jak: idea działania United Nations Global zaprezentowana przez Fella Imalhayene z Francji, aktywne działania marketingowe w mediach społecznościowych, chinadesk w TGS Knoll Beck Niemcy oraz nowe usługi w TGS FALCON Austria.

Na konferencji odbyła się również prezentacja nowych członków, w tym firm z Południowej Afryki, Rumuni, Grecji i Jordanii oraz została zaprezentowana odświeżona strona internetowa sieci TGS Global, jak również nowoczesna platforma stworzona przez TGS Portugalia do sprzedaży przedsiębiorstw www.idealbiz.pt.

Dodatkowo odbyła się interesująca prezentacja na temat możliwości prowadzenia działalności w Belgii.

Więcej informacji o naszej sieci TGS Global znajduje się tutaj: http://www.tgs-global.com/ .

 

wróć