14 października 2016

Konferencja zawodowa organizowana przez SKWP oddział Poznań

25 października 2016 r. o godzinie 15:00 w SKWP w Poznaniu odbędzie się konferencja zawodowa poświęcona tematyce rachunkowości i podatkom spółek osobowych ze szczególnym uwzględnieniem firm rodzinnych.

Październikowa konferencja ma na celu omówienie i analizę podstawowych problemów z zakresu rachunkowego i podatkowego z którymi borykają się księgowi przy współpracy z z podmiotami gospodarczymi działającymi w formie spółek osobowych (m.in. spółek komandytowych), wybieranych najczęściej przez małych i średnich przedsiębiorców prowadzących firmy rodzinne, w tym również księgowych posiadających rodzinne biura rachunkowe, a także stosowane w optymalizacji podatkowej przedsiębiorstw. Podczas Konferencji zostanie także przedstawiona rola księgowego jako potencjalnego inicjatora oraz zaufanego doradcy przedsiębiorców w procesach sukcesyjnych.

Więcej szczegółów znajduje się tutaj: http://www.skwp.poznan.pl/aktualnosci/stowarzyszenie-ksiegowych-w-polsce-oddzial-terenowy-w-poznaniu-zaprasza-na-konferencje-zawodowa-99

wróć