20 listopada 2019

Łukasz Radosz, członek zespołu audytorskiego w 4AUDYT sp. z o.o., zdobywa złoty medal Mistrzostw Europy Muaythai IFMA 2019

11 listopada, w Mińsku, zakończyły się międzynarodowe zawody, jakimi były Mistrzostwa Europy Muaythai IFMA 2019. Łukasz Radosz, na co dzień pracownik spółki 4AUDYT w Poznaniu, a jednocześnie zawodnik oraz trener klubu Kohorta Poznań, 10 listopada 2019 r., już po raz drugi w swojej sportowej karierze, zdobył tytuł Mistrza Europy w Muaythai IFMA (największej światowej organizacji walk tajskiego boksu). To kolejny ogromny sukces Łukasza!

W dniach 4 – 11 listopada br. zawodnicy z całej Europy walczyli o medale w stolice Białorusi. Biorąc pod uwagę fakt, że białoruska kadra należy do czołówki światowego Muaythai, kadra Polski szykowała się na ciężkie mistrzostwa.

Zaangażowanie, wytrwałość, poświęcenie i ciężka praca kadry trenerskiej oraz fenomenalne walki i olbrzymie serce, pozostawione w ringu przez naszych reprezentantów, przyniosły wspaniałe wyniki.

Polacy zdobyli trzy złote medale, czym zapewnili sobie piąte miejsce w kwalifikacji medalowej. Jest to najlepszy wynik od kilku lat. Możemy być dumni z Reprezentacji Polski Muaythai!

Przedstawiamy złotych medalistów Mistrzostw Europy Muaythai IFMA 2019:

Seniorzy:

  • Łukasz Radosz, kategoria wagowa do 91 kg

Juniorki:

  • Martyna Kierczyńska, kategoria wagowa do 57 kg
  • Nikola Błąkała, kategoria wagowa do 63,5 kg

 

Zespół 4AUDYT mocno trzyma kciuki za kolejne sukcesy Łukasza i występy całej kadry Polski Muaythai!

ŁR1

Ł2

wróć