3 grudnia 2019

V edycja Poznań Accounting Days

Dnia 25 listopada 2019 r., podczas V edycji Poznań Accounting Days, Pan Łukasz Motała – Prezes Zarządu 4AUDYT sp. z o.o. w Poznaniu wygłosił wykład pt. „Granica między kreatywną a agresywną rachunkowością”.

 

Poznań Accounting Days, to cykl wykładów otwartych i warsztatów o tematyce rachunkowości, audytu oraz podatków, zorganizowany już po raz piąty dla studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu przez koło naukowe SKNR Konto, we współpracy z praktykami ze świata biznesu. Tegoroczna edycja obejmuje 13 spotkań z przedstawicielami firm, które odbywają się w terminach od 12 listopada do 12 grudnia 2019 r.

Jednym z prelegentów podczas V edycji wykładów był Pan Łukasz Motała – wieloletni praktyk, biegły rewident oraz wykładowca Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, który opowiedział o cienkiej granicy pomiędzy kreatywną a agresywną rachunkowością. Wystąpienie Pana Łukasza spotkało się z dużym zainteresowaniem studentów i dostarczyło im sporej dawki użytecznej wiedzy, niezbędnej w przyszłej pracy.

Serdecznie dziękujemy SKNR Konto za zaproszenie do udziału w V edycji Poznań Accounting Days.

 

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na profilu SKNR KONTO na Facebook’u (https://www.facebook.com/SKNRKONTO/) oraz na stronie wydarzenia V edycji Poznań Accounting Days (https://www.facebook.com/events/496653950924118/).

11

12

wróć