finasterid 6 Monate nach der Einnahme €78.03

Współpraca

Wspierając działania naszych Klientów w każdej sferze prowadzonej działalności, współpracujemy z szeregiem doradców z dziedziny prawa, podatków czy finansów tak, by zapewnić Państwu kompleksową usługę na każdym etapie realizacji danych przedsięwzięć.

BFP Treuhand sp. z o.o.

BFP Treuhand sp. z o. o oferuje swoim klientom wyspecjalizowane usługi w zakresie doradztwa podatkowego, audytu finansowego oraz finansów korporacyjnych.
www.bfp-treuhand.de

Ekoconsultant Sp. z o.o

Ekoconsultant Sp. z o.o. tworzy grupę specjalizującą się we wdrażaniu projektów wspierających funkcjonowanie przedsiębiorstw.
www.ekoconsultant.pl

Equity Investments S.A

Equity Investments S.A świadczy wyspecjalizowane usługi outsourcingu i doradztwa dla przedsiębiorstw w zakresie finansów i księgowości, kadr i płac oraz controllingu.
www.ekoconsultant.pl

Masiota i wspólnicy

Masiota i Wspólnicy adwokacka spółka partnerska – kancelaria prawna. Zespół wykwalifikowanych adwokatów, radców prawnych i doradców podatkowych.
www.masiota.pl

Strategor

Doradztwo europejskie i gospodarcze, audyt unijny, tworzenie biznesplanów i studiów wykonalności oraz pośredniczenie w kontaktach z inwestorami i przedsiębiorstwami.
www.strategor.pl

DDPP Corporate Finance

DDPP Corporate Finance świadczy kompleksowe usługi w obszarze doradztwa transakcyjnego i finansowego.
www.ddpp.com.pl

bobel

WBW Weremczuk Bobeł & Wspólnicy

Kancelaria specjalizująca się w obsłudze międzynarodowych klientów i doradztwie korporacyjnym.

www.wbwlegal.pl

SKN Pecunia Moderna

Studenckie Koło Naukowe Pecunia Moderna działa przy Katedrze Teorii Pieniądza i Polityki Pieniężnej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Patronat merytoryczny nad działalnością Koła objęła 4AUDYT sp. z o.o.
www.pecuniamoderna.ue.poznan.pl