Dane podstawowe

  Usługi będące przedmiotem oferty

  Prosimy o sprecyzowanie zapytania

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119/1 z 4.05.2016 r.), dalej RODO informuję, że Administratorem Pani/Pana danych jest firma: 4AUDYT sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-779) ul. Skryta 7/1.

  TGS

  TGS to dynamiczna globalna sieć biznesowa niezależnych firm świadczących usługi księgowe, audytorskie, podatkowe, doradztwa biznesowego i prawa handlowego. Obecnie działa z 64 członkami z 55 krajów.

  Think global
  think TGS

  Kierując się duchem przedsiębiorczości, nasza międzynarodowa sieć wspiera rozwój klientów tak, by jak najlepiej zaspokoić ich interesy. Zatrudniając ponad 4200 ekspertów, firmy członkowskie TGS, wspierają klientów, projektując globalne, zrównoważone rozwiązania i zapewniając punkt kompleksowej obsługi w zakresie doradztwa biznesowego, audytu, podatków, usług prawnych i księgowych.

  Wiedza, jaką dysponują pracownicy sieci TGS napędza rozwój lokalny i międzynarodowy, informuje o innowacjach i pozycjonuje klientów na rynku, chroni firmy przed ryzykiem finansowym i organizacyjnym, a także pomaga wycenić i utrzymać aktywa. Wykorzystywane przez nas metody i rozwiązania są wciąż ulepszane, by jak najlepiej dopasowywać je do unikalnych środowisk klientów.

  Siłą sieci TGS jest znajdowanie sensu w zmienności, niepewności, złożoności i niejednoznaczności.

  Jako dynamiczna nowa sieć i uważny obserwator zmian jutra, jesteśmy kluczowymi graczami we wspieraniu przyszłości naszych firm członkowskich i długoterminowego rozwoju projektów klientów. Nasz cel to zapewnienie trwałej, długoterminowej doskonałości w świadczeniu usług. Pielęgnujemy przejrzyste, szczere relacje z naszymi członkami i klientami oraz działamy w sposób uczciwy i odpowiedzialny. Nasza kultura, strategie i działania są zgodne z uniwersalnymi zasadami zrównoważonego rozwoju.

  0
  Członków

  Międzynarodowa
  (światowa) jakość

  0
  Państw

  Zindywidualizowane podejście
  ukierunkowane na biznes