Dane podstawowe

  Usługi będące przedmiotem oferty

  Prosimy o sprecyzowanie zapytania

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119/1 z 4.05.2016 r.), dalej RODO informuję, że Administratorem Pani/Pana danych jest firma: 4AUDYT sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-779) ul. Skryta 7/1.

  Piotr Jańczak

  Doradca Podatkowy piotr.janczak@tgs4tax.pl
  Piotr Jańczak

  Odpowiada za plan projektu, nadzór nad pracą zespołu oraz podejmuje decyzje dotyczące kwestii merytorycznych. Bierze udział w planowaniu prac oraz opracowuje dokumenty końcowe.

  Piotr posiada około 20-letnie doświadczenie w zakresie stosowania szeroko pojętego prawa podatkowego a także karno-skarbowego. Pracował kilka lat w organach podatkowych a następnie w podmiotach zajmujących się doradztwem podatkowym. Specjalizuje się w doradztwie w zakresie podatku od towarów i usług oraz podatków dochodowych (CIT oraz PIT). Dysponuje również bogatym doświadczeniem w prowadzeniu postępowań podatkowych i sądowo-administracyjnych (w tym liczne postępowania kasacyjne przed Naczelnym Sądem Administracyjnym). Doradza krajowym oraz zagranicznym Klientom, tworząc racjonalne i efektywne dla prowadzenia biznesu struktury podatkowe.

  Jest licencjonowanym doradcą podatkowym, a również prelegentem podczas cyklicznych seminariów o tematyce podatkowej lub szkoleń podatkowych.
  Celem jego pracy jest zaufanie i satysfakcja Klienta. Z przyjemnością wesprze Państwa w rozwiązywaniu wątpliwości podatkowych  oraz efektywnym i możliwie bezpiecznym rozliczaniu podatków.

  Specjalizacje