Dane podstawowe

  Usługi będące przedmiotem oferty

  Prosimy o sprecyzowanie zapytania

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119/1 z 4.05.2016 r.), dalej RODO informuję, że Administratorem Pani/Pana danych jest firma: 4AUDYT sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-779) ul. Skryta 7/1.

  Łukasz Nitschke

  Prezes Zarządu, Doradca Podatkowy lukasz.nitschke@4taxgroup.pl
  Łukasz Nitschke

  Jest licencjonowanym doradcą podatkowym.

  Posiada szerokie i bogate doświadczenie w doradztwie podatkowym, w szczególności w zakresie podatku CIT oraz VAT. W codziennej pracy pomaga Klientom poprzez bieżące doradztwo podatkowe, dokonuje przeglądu oraz analiz rozliczeń podatkowych, uczestnicy w projektach due dilligence, sporządza wnioski o interpretacje indywidualne, skargi do sądów administracyjnych, a także dokumentacje cen transferowych.

  W swojej praktyce pomaga zarówno podmiotom krajowym, jak również międzynarodowym grupom kapitałowym, tworząc racjonalne i efektywne dla prowadzenia biznesu struktury podatkowe.

  Jest prelegentem podczas seminariów o tematyce podatkowej. Prowadzi szkolenia m.in. w zakresie podatku CIT i VAT. Jest także autorem publikacji o tematyce podatkowej.

  Celem jego pracy jest zaufanie i satysfakcja Klienta. Z przyjemnością wesprze Państwa w rozwiązywaniu wątpliwości podatkowych oraz efektywnym i możliwie bezpiecznym rozliczaniu podatków.

  Specjalizacje